Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
11/10/2023 - 09:40

Zaginęła 17-letnia Paulina. Ostatni raz była widziana w pobliżu kościoła

Gdzie jest zaginiona Paulina Dzierwa? Co się z nią dzieje? Dlaczego od tygodnia nie daje znaku życia? Niestety, jak na razie wszystkie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Zaginionej 17-latki szukają policjanci i jej bliscy, którzy bardzo się o nią martwią.

17-letnia Paulina Dzierwa jest mieszkanką Wierzchosławic – miejscowości położonej koło Tarnowa. Nastolatka po raz ostatni była widziana 2 października, około godziny 8.30, w Tarnowie w okolicy Kościoła Misjonarzy przy ulicy Krakowskiej. Od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu. Jej bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać. Nie wiedzą, co się z nią dzieje. Bardzo się o nią martwią. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginęła 17-letnia Paulina Dzierwa z Wierzchosławic

Zaginiona Paulina Dzierwa ma 164 cm wzrostu i długie, brązowe, rozpuszczone włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie i białe sportowe buty. Miała przy sobie czarny plecak z białym napisem „Vans”.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie proszę o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer tel. 47 831 1222 lub prowadzącym sprawę zaginięcia policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem telefonu 47 831 1362 lub 47 831 1364 – apelują policjanci.

Zobacz też Pilne! Zaginęła 16-letnia Gabriela. Po skończonych lekcjach nie wróciła do domu 

Każda informacja może być cenna. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych, aby dotarł do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna Paulinę i przekaże informacje policjantom o miejscu, w którym teraz przebywa. Dziękujemy za pomoc! ([email protected] Fot. KMP Tarnów)Dziękujemy za przesłanie błędu