Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 kwietnia. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
27/02/2020 - 13:10

Zaginęła 17-letnia Katarzyna Wróbel. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc

Od zaginięcia Katarzyny Wróbel minęły już trzy dni. Niestety rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa i co się z nią dzieje. Jeśli widziałeś ją, koniecznie skontaktuj się z policją.

17-letnia Katarzyna Wróbel z Będkowic koło Krakowa zaginęła 24 lutego. W tym dniu około godziny 19.30 wyszła z domu. Choć minęły już trzy dni, do tej pory nie wróciła i nie skontaktowała się z bliskimi. Zmartwiona rodzina poprosiła o pomoc policję.

Zaginiona 17-latka ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, podłużną twarz, zielone oczy, małe, przylegające uszy i blond włosy do ramion.

W dniu zaginięcia miała na sobie spodnie, czerwone buty sportowe na podwyższonej podeszwie i różową torebkę wykończoną falbanką.

Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa zaginiona Katarzyna Wróbel. Niewykluczone, że na Sądecczyźnie, dlatego jeśli widziałeś ją albo posiadasz informacje, które pomogą policjantom odnaleźć zaginioną, koniecznie skontaktuj się z nimi pod numerem telefonu 47 832 11 50, 12 285 01 07 lub 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu