Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
14/01/2020 - 14:10

Zaginęła 16-latka z Moszczenicy. Ostatni raz widzieli ją w Gorlicach

Gorliccy policjanci szukają zaginionej Gabrieli Wiatr z Moszczenicy. 16-latka nie dotarła do szkoły na lekcje i nie wróciła na noc do domu. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Jeśli wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją.

16-letnia Gabriela Wiatr wczoraj (13 stycznia) kilka minut przed godziną 9 wysiadła z autobusu Libropol w Gorlicach na ulicy Stróżowskiej. Następnie udała się do rynku i dalej ulicą Mickiewicza w kierunku Zespołu Szkół Ekonomicznych. Niestety nie dotarła na lekcje. Do tej pory nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną i przyjaciółmi, dlatego jej zaginięcie zostało zgłoszone na policję. 

16-latka ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemnobrązowe, farbowane, długie włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie zieloną kurtkę z kapturem posiadającym futerko, czarne spodnie, szare buty kozaki powyżej kostki oraz okulary z cienkimi drucianymi oprawkami w kolorze czarnym.

Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa 16-letnia Gabriela Wiatr, koniecznie skontaktuj się z gorlicką policją pod numerem telefonu (18) 35-48-215 lub 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot.  KPP GorliceDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe