Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
14/01/2022 - 13:40

Zaginął Sebastian Kwiatkowski z Nowego Sącza. 24-latek zniknął bez śladu

Ledwo zakończyły się poszukiwania 67-letniej mieszkanki Nowego Sącza, które niestety miały tragiczny finał, a już policjanci szukają następnej zaginionej osoby. 24-letni Sebastian Kwiatkowski zniknął bez śladu.

24-letni Sebastian Kwiatkowski, który jest mieszkańcem Nowego Sącza, w grudniu 2021 roku wyjechał do pracy do Holandii. Ostatni raz był widziany 4 stycznia w miejscowości Leiden. W tym dniu urwał się z nim kontakt. Jego bliscy nie wiedzą co się z nim dzieje i gdzie teraz przebywa. O pomoc w poszukiwaniach poprosili sądecką policję.

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Nowego Sącza. Znaleźli jej ciało

Zaginiony ma 178 cm wzrostu, szczupłą, wysmukłą sylwetkę, niebieskie oczy i ciemne, krótkie włosy.

- 24-latek najczęściej ubierał się na sportowo w bluzy dresowe z kapturem, spodnie dresowe oraz sportowe buty – informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny, koniecznie poinformuj policję dzwonią na numer alarmowy 112 albo 47 833 46 30.

Sądeccy policjanci w dalszym ciągu poszukują także Wacława Spólnika z Kąclowej. Tak jak już informowaliśmy, 44-latek 28 września 2021 roku wyjechał do pracy do Niemiec. Regularnie dzwonił do swoich bliskich, ale 6 grudnia kontakt urwał się. Jego rodzina nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać. 

Zobacz też Pilne! Zaginął Wacław Spólnik z Kąclowej. Szuka go rodzina i policjanci

Zaginiony mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, jasne oczy i rude, krótkie włosy. Jeśli widziałeś 44-latka albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj funkcjonariuszy dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo 47 833 51 50. Każda informacja może być na wagę złota. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu