Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
17/10/2020 - 08:00

Zaginął Paweł Radzik z Uścia Gorlickiego. 40-latek miał jechać do pracy

Wracał z Holandii do Polski. Po drodze zatrzymał się w okolicach Berlina, skąd zadzwonił do bliskich. Niestety od tamtej pory ślad po nim zaginął, a jego telefon milczy. Gdzie teraz znajduje się zaginiony Paweł Radzik i co się z nim dzieje? Niestety nikt jak na razie nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Paweł Radzik, który jest mieszkańcem Uścia Gorlickiego przez jakiś czas pracował w Holandii. 8 października opuścił ten kraj. Miał jechać do Łodzi, aby podjąć inną pracę. Po drodze zatrzymał się w okolicach Berlina, skąd zadzwonił do swoich bliskich. Niestety od tamtej pory ślad po nim zaginął. Już więcej nie skontaktował się z rodziną i do chwili obecnej nie wrócił do domu, dlatego jego bliscy poprosili o pomoc policję w odnalezieniu zaginionego 40-latka.

Paweł Radzik ma 175 cm wzrostu, krępą sylwetkę, krótkie włosy, ciemne oczy i orli nos. Nie posiada znaków szczególnych. Nie wiadomo jak był ubrany w dniu zaginięcia. Mężczyzna porusza się samochodem marki Ford Focus.

Policja zwraca się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego Pawła Radzika. Jeśli widziałeś go albo posiadasz informacje, które mogą pomóc go odnaleźć, koniecznie skontaktuj się z gorlicką policją pod numerem telefonu: 47 83 44 225 lub 47 83 44 215. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KPP Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020