Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
12/10/2021 - 00:30

Zaginął mieszkaniec Starego Sącza. Jego samochód został porzucony na parkingu

Gdzie teraz jest zaginiony Grzegorz Jeziorek ze Starego Sącza? Niestety jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Jego samochód został znaleziony na jednym z parkingów we Włoszech.

Zaginiony mieszkaniec Starego Sącza Grzegorz Jeziorek ostatni raz kontaktował się ze swoimi bliskimi 4 października, potem kontakt urwał się. Jak informuje portal starosądeckie.info, mężczyzna od jakiegoś czasu pracował jako kierowca we Włoszech i właśnie tam został znaleziony jego samochód, który znajdował się na parkingu Bagni Ristorante Cala Loca 17019 Savona. Zaginionego mężczyzny w nim nie było.

Bliscy starosądeczanina nie mają pojęcia, gdzie teraz może być zaginiony Grzegorz Jeziorek. Nie wiedzą co się z nim dzieje. Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Szukają go włoscy funkcjonariusze.

Jeśli posiadasz jakąkolwiek informację, która może pomóc w szybkim odnalezieniu zaginionego Grzegorza Jeziorka, koniecznie skontaktuj się z policją. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Małopolska Cywilna Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza)Dziękujemy za przesłanie błędu