Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
14/06/2019 - 00:45

Zaginął Łukasz Damian i Adam Ptak. Pomóż w poszukiwaniach

Obaj zaginieni mężczyźni wyszli z domu i do chwili obecnej nie wrócili. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policję. Wy również możecie pomóc w poszukiwaniach. W jaki sposób? Wystarczy udostępnić ten artykuł na portalach społecznościowych.

Łukasz Damian ma 38 lat. Mieszkał w Krakowie. Tak było do 31 maja, kiedy to wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Nie skontaktował się ze swoimi bliskimi. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa. Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, długie czarne włosy, szczupłą budowę ciała i obfity zarost. Niestety nie wiadomo, jak był ubrany w dniu, w którym był widziany po raz ostatni.

Jeśli widziałeś go, wiesz gdzie teraz może przebywać albo masz informacje, które pomogą go odnaleźć, koniecznie skontaktuj się z krakowską policją pod numerem telefonu:12 615-27-11, 12 615-20-40, 112 lub 997.

Kilka dni po tym zdarzeniu, zaginął kolejny mieszkaniec Krakowa – 39-letni Adam Ptak. 11 czerwca wyszedł z domu w godzinach porannych. Miał się udać do pracy w Gliwicach. Około godziny 15 był widziany przez pracownika wypożyczalni sprzętu wodnego. Z ustaleń policji wynika, że zaginiony Adam Ptak wypożyczył rower wodny, jednak do przystani nie powrócił. Dryfujący po Wiśle rower został znaleziony przez spacerowiczów.

Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, brązowe oczy, krótkie czarne włosy i prosty nos. Zaginiony ma szczupłą budowę ciała i nosi aparat ortodontyczny. W dniu zaginięcia miał na sobie białą koszulę zapinaną na guziki, granatową marynarkę, granatowe spodnie i czarne buty. Przez świadków widziany był w jasnej koszulce i spodniach dżinsowych. Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 12 61 52 916, 112 lub 997.

RG [email protected], Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020