Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 27 czerwca. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
14/09/2018 - 11:00

Zaginął Andrzej Jantoń. Zaniepokojona rodzina prosi o pomoc

Mieszkaniec powiatu gorlickiego ostatni raz był widziany na terenie Niemiec, gdzie przebywał u swojej matki. Od miesiąca nie ma z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policjantów.

Andrzej Jantoń ma 34 lata. Mieszkał na terenie Niemiec, ale w ostatnim czasie przebywał u rodziny w Gorlicach. Mężczyzna ostatni raz był widziany w Pforzheim w Niemczech u swojej matki. Zaginiony przebywał tam do 8 sierpnia 2018 roku. Od tamtej chwili nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Nie wiadomo, gdzie w tej chwili może przebywać. Mężczyzna wymaga opieki. Zaniepokojona rodzina postanowiła poprosić o pomoc policjantów.

Zaginiony Andrzej Jantoń ma 170 cm wzrostu, otyłą sylwetkę, ciemny blond włosy, oczy koloru niebieskiego, nos średniej wielkości lekko zadarty. W uzębieniu ma widoczne ubytki, a  na twarzy gęsty zarost.

Zobacz też  Pokłócił się z bliskimi. Groził, że odbierze sobie życie

W chwili zaginięcia ubrany był w zamszowe buty koloru brązowego. Posiadał przy sobie czerwony plecak i maskotkę myszki Micky.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach pod numerami telefonów (18) 35-48-225 lub najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112 – apelują policjanci.

RG [email protected], Fot. KPP Gorlice

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach