Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
22/03/2022 - 07:45

Zaginął 17-letni Dominik Kleszcz. Nastolatek zniknął bez śladu

Rodzina, opiekunowie i małopolscy policjanci szukają zaginionego Dominika. Siedemnastolatek przepadł bez śladu. Nikt nie wie, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje.

Dominik Kleszcz ma zaledwie siedemnaście lat. Jest mieszkańcem Niepołomic, ale od jakiegoś czasu mieszka w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Borowie. 3 lutego pojechał do Łodzi na trzy dni. 6 lutego miał wrócić do placówki, w której mieszkał, ale tak się nie stało. Chłopak przepadł bez śladu. Choć od jego zaginięcia minęło już półtora miesiąca, wciąż nie wrócił do rodzinnego domu albo do ośrodka wychowawczego. Do tej nie skontaktował się z rodziną i opiekunami.

O jego zaginięciu zostali poinformowani policjanci, którzy niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Funkcjonariusze opublikowali na swojej stronie wizerunek i rysopis siedemnastolatka.

Zaginiony Dominik Kleszcz ma 168 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebiesko-szare oczy i blond włosy. Na głowie i na lewym policzku przy uchu ma bliznę. W dniu zaginięcia miał na sobie granatową kurtkę, niebieskie jeansy i szaro-zielone buty.

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach. Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa zaginiony Dominik albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu go, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami dzwoniąc pod numer: 47 83 41 211, 47 83 41 227.lub 112.

Małopolscy policjanci szukają również zaginionej Nikoli Minginowicz. Tak jak już informowaliśmy kilka dni temu, 17-latka ostatni raz była widziana 4 marca. W tym dniu miała udać się na praktyki szkolne, dlatego kierowca placówki opiekuńczo-wychowawczej zawiózł ją do Olkusza. Nastolatka wysiadła przy ulicy Kazimierza Wielkiego i właśnie tam była widziana po raz ostatni. 

Zobacz też Zaginęła 17-letnia Nikola Minginowicz. Miała iść na praktyki, zniknęła bez śladu

Od jej zaginięcia minęły już dwa tygodnie, a ona wciąż nie wróciła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Miękini koło Krakowa, w której od jakiegoś czasu mieszka. Jej telefon milczy. Ani rodzina, ani opiekunowie nie wiedzą, gdzie teraz może przebywać zaginiona 17-latka. Szukają jej policjanci.

Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu: 47 83 45 111. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu