Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
25/02/2021 - 21:55

Zabił żonę, potem popełnił samobójstwo. Niewyobrażalna tragedia w gminie Łącko

Do niewyobrażalnej tragedii doszło dzisiaj w Woli Kosnowej w gminie Łącko. Na jednej z prywatnych posesji, policjanci znaleźli dwa ciała. Funkcjonariusze wspólnie z prokuraturą ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia.

 Czytaj też Biesiadowali w nocy we trzech. Po jednego przyszła śmierć. Makabra w Woli Kosnowej koło Łącka [ZDJĘCIA]

Było kilka minut po godzinie czternastej, jak policjanci odebrali dramatyczne zgłoszenie, z którego wynikało, że w Woli Kosnowej mąż zabił żonę, a następnie sam popełnił samobójstwo. Pod wskazany adres natychmiast udali się sądeccy policjanci. Niestety, po dotarciu na miejsce wszystko się potwierdziło.

- Znaleźliśmy zwłoki 56-letniej kobiety i jej 62-letniego męża - powiedział "Sądeczaninowi" sierż. sztab. Bartosz Izdebski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Na miejscu od wielu godzin pracują policjanci, którzy pod nadzorem Prokuratora Okręgowego z Nowego Sącza, ustalają jak doszło do tej tragedii.

- Przesłuchujemy świadków i weryfikujemy wersję, jakoby to mężczyzna miał zabić żonę - dodaje policjant. Jak na razie śledczy nie ujawniają, w jaki sposób zginęło małżeństwo, ale jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie od mieszkańca Woli Kosnowej, mężczyzna był myśliwym i trzymał w domu broń. Podobno już niejeden raz groził nią swojej żonie. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)

Zobacz też Na stoku w Krynicy zginął sądecki przedsiębiorca. Wspominają go przyjaciele Dziękujemy za przesłanie błędu