Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
przewiń w dół
Data Publikacji: 
07/11/2017 - 12:25

Zaatakował brata nożem. Dlaczego?

Tragicznie zakończyła się awantura między braćmi w jednym z gorlickich bloków. 35-latek ranił swojego brata nożem w rękę. Na szczęście nożownik jest już w rękach policjantów.

W poniedziałkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Słonecznej w Gorlicach, doszło do awantury między dwoma braćmi. Mężczyźni w wieku 31 i 35 lat pokłócili się. Nagle starszy z braci wyszedł do kuchni i wrócił z nożem, którym ranił w rękę 31-latka, a następnie wybiegł z domu.

Gorliccy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym zdarzeniu około godziny 20 i natychmiast pośpieszyli na miejsce. Funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali i osadzili nożownika w areszcie policyjnym.

Młodszy z braci raniony w rękę został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do gorlickiego szpitala. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli pijani. Starszy z braci w chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Czekamy na opinię lekarską, na podstawie której zostaną postawione zarzuty napastnikowi – mówi Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

RG [email protected],Fot. Ilustracyjne KWP w Krakowie
Komentarze Facebook