Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
04/09/2023 - 11:45

Z ostatniej chwili: Wypadek na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Zderzyły się trzy samochody

Na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu, w pobliżu budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zderzyły się trzy samochody osobowe, które najechały na siebie. Przez jakiś czas w tym miejscu ruch obywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.

Była godzina dziesiąta trzydzieści, jak na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu, w pobliżu budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zderzyły się trzy samochody osobowe. Już po chwili na sygnale przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo. 

- Auta najechały na siebie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Nikt nie został zabrany do szpitala - powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej. 

Zobacz też Sołtys o tragicznym wypadku w Barcicach: „Jestem wkur… na cały ten bajzel!”


Zobacz też Ta sądecka parafia jest naprawdę wyjątkowa. Skrywa wiele tajemnic [ZDJĘCIA]

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają jak doszło do tego zdarzenia i kto zawinił. Nie ma jednak utrudnień w ruchu. Samochody znajdują się na zatoczce autobusowej. Ruch odbywa się płynnie. ([email protected] fot. RG)

Z ostatniej chwili: Wypadek na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Zderzyły się trzy samochody
Na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu, w pobliżu budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zderzyły się trzy samochody osobowe, które najechały na siebie. Przez jakiś czas w tym miejscu ruch obywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu