Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
04/01/2021 - 18:10

Groźny wypadek w Naściszowej. Samochód wpadł do potoku [ZDJĘCIA]

Na drodze powiatowej w Naściszowej doszło do groźnego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, samochód wpadł do potoku. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Są utrudnienia w ruchu.

Tuż przed godziną siedemnastą w Naściszowej doszło do groźnego wypadku. Samochód wypadł z drogi i wpadł do pobliskiego potoku. Jak udało nam się dowiedzieć od oficera dyżurnego sądeckiej straży pożarnej, kobieta która podróżowała samochodem, skarżyła się na dolegliwości i z lekkimi obrażeniami ciała została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Nowym Sączu. 

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny tego wypadku oraz strażacy. 

- Ze względu na wyciek paliwa z uszkodzonego samochodu, w tej chwili staramy się wyciągnąć pojazd z potoku - powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej. Na drodze powiatowej w Naściszowej są utrudnienia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Nie ma chyba miesiąca żeby na zakrętach w Naściszowej nie doszło do wypadku albo kolizji, dlatego internauci żartobliwie nazwali to miejsce "zakrętami niedzielnych kierowców". 

- Codziennie przejeżdżam przez Naściszową do pracy w Nowym Sączu i rzeczywiście te zakręty są bardzo niebezpieczne. Szczególnie w porze jesienno-zimowej jest tam bardzo ślisko i o nieszczęście nietrudno. Trzeba też dodać, że niektórzy kierowcy pędzą tam z wielką prędkością. Podobno wkrótce w Naściszowej zostanie postawiony radar. Może choć trochę będzie bezpieczniej - komentuje nasz Czytelnik. ([email protected] Fot. Tymek Dyrek)Dziękujemy za przesłanie błędu