Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
27/03/2020 - 18:05

Z mieszkania wydobywał się nieprzyjemny zapach. W środku znaleźli zwłoki

W jednym z bloków przy ulicy 1 Brygady w Nowym Sączu znaleziono ciało mężczyzny. Niestety na ratunek było już za późno. Sądeccy policjanci ustalają, co było przyczyną jego śmierci.

Służby ratunkowe poinformował sąsiad mężczyzny. Zadzwonił pod numer alarmowy i powiedział, że z jednego z mieszkań w bloku przy ulicy 1 Brygady wydobywa się dziwny, nieprzyjemny zapach. Na miejsce natychmiast ruszyli sądeccy strażacy. Gdy dotarli pod wskazany adres, obecny na miejscu mężczyzna poinformował, że od około tygodnia nie widział swojego sąsiada.

Zobacz też Cała rodzina trafiła do szpitala. Starszy mężczyzna był nieprzytomny

Po chwili na miejsce przyjechała karetka pogotowia i policja. Mieszkanie, z którego wydobywał się nieprzyjemny zapach znajdowało się na pierwszym piętrze. Strażacy zauważyli, że drzwi balkonowe są uchylone. Jeden z ratowników po drabinie wszedł na balkon. Przez uchylone drzwi sprawdził czujnikami czy nie ma żadnego zagrożenia, następnie wszedł do środka i otworzył drzwi od wewnątrz.

Niestety podczas przeszukania mieszkania, służby ratunkowe znalazły znajdujące się na łóżku zwłoki mężczyzny. Na ratunek było za późno. Mężczyzna już od dłuższego czasu nie żył, dlatego załoga pogotowia ratunkowego odstąpiła od resuscytacji.   

Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli zwłoki. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w najbliższych dniach prawdopodobnie zostanie przeprowadzona sekcja, która da odpowiedź na pytanie, jak zginął mężczyzna.

RG [email protected], Fot. A. TrojanDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)