Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
24/09/2020 - 10:50

Wyszła z pensjonatu i nie wróciła na noc. Jej życie może być zagrożone

Od czterech dni rodzina, policjanci i ratownicy górscy poszukują zaginionej Joanny Felczak, która wybrała się na weekend do Zakopanego i właśnie tam po raz ostatni była widziana. Kobieta wyszła w niedzielę z pensjonatu i nie wróciła na noc. Jej życie może być zagrożone.

Joanna Felczak jest mieszkanką Warszawy. Kobieta wybrała się na weekend do Zakopanego. Tam zameldowała się w domu wypoczynkowym „Słoneczna” przy ulicy Karłowicza. Następnego dnia po godzinie ósmej wyszła z pensjonatu i ślad po niej zaginął. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Pani Joanna leczy się na depresję, dlatego zmartwiona rodzina natychmiast poinformowała o zaginięciu policję. Kobieta ma przy sobie telefon, ale nie odbiera połączeń i nie odpisuje na wiadomości. Z ustaleń policyjnych wynika, że jej telefon ostatni raz logował się w okolicach Hali Gąsienicowej.  

40-letnia Joanna Felczak ma około 180 cm wzrostu, krótkie, blond włosy, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia prawdopodobnie miała na sobie ciemne spodnie i bluzę.

W miniony weekend na szlakach w Tatrach było bardzo dużo turystów. Wśród nich z pewnością byli również sądeczanie. Rodzina zaginionej apeluje do wszystkich osób, które widziały zaginioną, aby skontaktowały się z policją pod numerem telefonu 112. ([email protected] Fot. arch. rodziny zaginionej)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)