Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
02/06/2023 - 11:40

Wyszedł z domu i już nie wrócił. Szuka go rodzina i policjanci

Gdzie teraz jest? Czy żyje? Niestety wciąż nie wiadomo. Policjanci cały czas szukają zaginionego Juliusza P., który kilka dni temu wyszedł ze swojego domu i zniknął bez śladu. Jego bliscy bardzo się o niego martwią i proszę o pomoc w poszukiwaniach.

47-letni Juliusz Ppo raz ostatni był widziany 23 maja. W tym dniu, między godziną piętnastą a dwudziestą pierwszą, wyszedł ze swojego domu w podkrakowskich Piekarach i już nie wrócił. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Choć od jego zaginięcia minął już tydzień, wciąż nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje. Nie wiadomo nawet czy żyje. Jego bliscy bardzo się o niego martwią. Zgłosili zaginięcie na policję.

Zobacz też Pilne! Zaginął 38-letni Tomasz Ziętak. Pojechał do pracy i ślad po nim zaginął

Zaginiony ma 176 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, duży prosty nos i krótkie, szatynowe włosy na bokach szpakowate. Na ramieniu jednej z rąk ma bliznę po oparzeniu.

Jeśli widziałeś zaginionego 47-latka albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 21 100. Każda informacja może być cenna. Dziękujemy za wszelką pomoc.

Zaginął Dawid Kolorus z Krakowa 

Policjanci cały czas szukają również 29-letniego Dawida Kolorusa z Krakowa. On również zaginął  23 maja. Tak jak już informowaliśmy, w tym dniu, około godziny osiemnastej, wyszedł ze swojego domu w Krakowie przy Alei Jana Pawła II. Miał jechać rowerem do Parku Lotników. Nie wiadomo czy tam dotarł. Mężczyzna zniknął bez śladu. 

Zobacz też Pilne! Zaginął 29-letni Dawid. Pojechał na rowerze do parku i zniknął bez śladu

29-latek ma 174 cm wzrostu, krótkie blond włosy, przekrzywiony nos po złamaniu i szczupłą sylwetkę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie czapkę z daszkiem z napisem Nike, czarno-szara kurtkę, bordową bluzę na zamek, buty z białą podeszwą i czarne jeansy. Przemieszczał się na rowerze marki Giant Talon w kolorze czarno-białym typu górskiego. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu