Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
04/07/2020 - 09:10

Wyszedł na spacer i przepadł bez śladu. 74-latka szuka rodzina i policja

Gdzie teraz przebywa 74-letni Stanisław Gębala? Niestety nikt jak na razie nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł na spacer i przepadł bez śladu. Jeśli widziałeś go, koniecznie skontaktuj się z policją. Każda informacja może być na wagę złota.

Zaginiony Stanisław Gębala wyszedł z domu 30 czerwca w godzinach przedpołudniowych. Miał iść na spacer. Choć minęło już pięć dni, do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Ostatni raz był widziany na osiedlu Kolorowym w Krakowie. Rodzina 74-latka zaniepokojona o jego zdrowie i życie poprosiła policję o pomoc w poszukiwaniach.

Zobacz też Z Dunajca w Świniarsku wyłowiono zwłoki mężczyzny. Czy to zaginiony 32-latek?

Zaginiony ma 160 cm wzrostu, krótkie, siwe włosy, piwne oczy i krępą budowę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie granatowe jeansowe spodnie, żółty podkoszulek polo i czarne półbuty

Jeśli widziałem 74-letniego Stanisława Gębalę albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z krakowską policją pod numerem telefonu: 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 112.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków


Dziękujemy za przesłanie błędu