Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
29/01/2024 - 12:15

Wystarczyła dosłownie sekunda nieuwagi… Auto zatrzymało się na drzewie [ZDJĘCIA]

Warunki na sądeckich drogach były z rana bardzo trudne. Wystarczył moment, żeby samochód wylądował w przydrożnym rowie. Chwila nieuwagi kosztowała kierującą Fiatem bardzo dużo…

Niebezpiecznie na drogach Sądecczyzny

Bardzo ślisko było na drogach całego regionu poniedziałkowego poranka. W takich warunkach o wypadek nie jest trudno. Przekonała się o tym niestety kobieta, która podróżowała przez Olszanę (gmina Podegrodzie). Wyglądało to bardzo poważnie.

Kiedy tylko zgłoszenie wpłynęło do służb w Nowym Sączu, natychmiast ruszyli na miejsce. Wszystko działo się przed godziną ósmą. Na pomoc przybyli ratownicy medyczni oraz strażacy.

Wypadek w Olszanie

Okazało się, że Fiat wylądował w przydrożnym rowie. Auto przewróciło się na bok i zatrzymało dopiero na drzewie. Uszkodzenia były bardzo duże. Można było mieć też poważne obawy o stan zdrowia prowadzącej samochód.

- Kierująca nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, przez co straciła panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Była trzeźwa - informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń. Na miejscu pracowali druhowie z OSP Olszanka i OSP Olszana oraz strażacy z sądeckiej PSP. Wszystkie okoliczności wypadku ustala policja. ([email protected], fot.: OSP KSRG Olszanka/ Facebook)

Wypadek w Olszanie
Wystarczył moment, żeby samochód wylądował w przydrożnym rowie. Chwila nieuwagi kosztowała jadąca przez Olszanę bardzo dużo.


Dziękujemy za przesłanie błędu