Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
29/07/2018 - 10:50

Wypadkowe domino w Kadczy. Uszkodzone trzy samochody

Trzy samochody zderzyły się w Kadczy. Pasażerowie mieli sporo szczęścia, bo nikomu nic się stało. Skończyło się jedynie na strachu.

W sobotnie przedpołudnie, około godziny 11 w Kadczy zderzyły się trzy samochody. Do kraksy doszło na drodze wojewódzkiej numer 969. Autami podróżowały cztery osoby dorosłe i dwoje dzieci w wieku około 8 lat. Wszyscy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Nikt nie skarżył się na dolegliwości. Już po kilku minutach przyjechała straż pożarna i pogotowie. Ratownicy przebadali osoby, które podróżowały samochodami, ale nie było konieczności, aby jechały do szpitala.

Zobacz też Motocyklista zderzył się z Volkswagenem. Podróż zakończyła się w szpitalu

Przez kilkadziesiąt minut na drodze wojewódzkiej odbywał się ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy. Policjanci ustalali, jak doszło do tej kraksy.

- Kierowca podróżujący Oplem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył drugiego Opla, a następnie ten pojazd uderzył w tył Hondy – wyjaśnia oficer dyżurna sądeckiej policji. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze ukarali sprawcę kolizji mandatem karnym.


[email protected], fot. OSP Kadcza
Dziękujemy za przesłanie błędu