Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
17/09/2021 - 16:20

Wypadek za wypadkiem w regionie. Warunki nie sprzyjają podróżowaniu

Przed południem doszło w Nowym Sączu i Świniarsku do trzech niebezpiecznych wypadków drogowych. Niestety, są osoby poszkodowane. Kierowcy, zachowajcie szczególną ostrożność. Warunki są naprawdę trudne.

Intensywne opady deszczu sprawiły, że nasz region po raz kolejny musi walczyć ze skutkami podtopień. W wielu miejscach zalane są drogi. Niestety, nie sprzyja to podróżowania. Przed południem na drogach było bardzo niebezpiecznie.

Na ulicy Szymanowskiego w Nowym Sączu, chwilę przed godziną 10, zderzyły się dwa samochody - Hyundai i Toyota. Jedna z podróżujących osób odniosła na tyle poważne obrażenia, że musiała zostać zabrana do szpitala. O dużym nieszczęściu może mówić również kierowca podróżujący ulicą Witosa, którego samochód na tyle mocno uderzył w słup, że ten się złamał.

 

Również w wypadku w Świniarsku uczestniczyły dwa pojazdy. Zgłoszenie wpłynęło do sądeckich strażaków o 11:43. Droga w tym czasie była całkowicie zablokowana. Niestety, również w tym przypadku jedna z osób uskarżała się na dolegliwości. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu