Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 lutego. Imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
07/12/2020 - 15:10

Wypadek za wypadkiem. Najpierw w Limanowej, potem w Lubomierzu

Miniony weekend na drogach powiatu limanowskiego nie należał do spokojnych. Temperatura była dodatnia i drogi nie były śliskie, ale i tak doszło do kilku groźnych wypadków.

W sobotni wieczór po godzinie dziewiętnastej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, Piłsudskiego, Kolejowej i Kopernika zderzyły się dwa samochody osobowe.

Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Kobieta, która jechała jednym z pojazdów, została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Limanowej. Przez jakiś czas na skrzyżowaniu, na którym doszło do wypadku były utrudnienia w ruchu.

Zobacz też Groźny wypadek w Gostwicy. Samochód wypadł z drogi i dachował

W niedzielę w godzinach wieczornych doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Lubomierzu. Na drodze wojewódzkiej 968 zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy i bus.

Błyskawicznie na miejsce dotarły straże pożarne z Lubomierza, Mszany Górnej i Limanowej oraz policja. Zarówno osobowe Suzuki, jak i bus marki Mercedes, były dość poważnie uszkodzone. Na szczęście wszystkie osoby, które podróżowały tymi pojazdami, wyszły z tego zdarzenia bez szwanku. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Przez godzinę na drodze wojewódzkiej 968 w Lubomierzu były utrudnienia w ruchu. Wszystko wskazuje na to, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo i dlatego doszło do zderzenia. ([email protected] Fot. Powiat Limanowski 112, OSP Lubomierz)Dziękujemy za przesłanie błędu