Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
18/08/2022 - 10:45

Wbił sobie nóż podczas rozbiórki mięsa. Wypadek w sądeckim zakładzie masarskim

Nieszczęśliwy wypadek w zakładzie masarskim w Nowym Sączu. Jeden z pracowników podczas rozbiórki mięsa wbił sobie nóż w nogę. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności  wypadku, który w minioną środę po godzinie trzynastej, wydarzył się w jednej z firm przy ulicy Zdrojowej w Nowym Sączu. Do wypadku doszło na terenie zakładu masarskiego. Jak udało nam się dowiedzieć, jeden z pracowników podczas rozbiórki mięsa wbił sobie nóż w nogę. Z nieoficjalnych informacji do których udało nam się dotrzeć wynika, że mężczyzna odbywał praktyki w zakładzie.

Zobacz też Wypadek na przejściu dla pieszych w Nowym Sączu. Samochód potrącił dziewczynkę

Wypadek w zakładzie masarskim w Nowym Sączu 

Już po kilku minutach na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu pracownikowi, a następnie przewieźli go do szpitala w Nowym Sączu. O wypadku została poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy, która sprawdzi, czy wszystkie zasady bezpieczeństwa zostały spełnione.

- Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są obecnie ustalane - przekazała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

[email protected] Fot. Ilustracyjna RGDziękujemy za przesłanie błędu