Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
22/09/2022 - 11:00

Wypadek w Podrzeczu. Kierowca w ciężkim stanie zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]

Ten wypadek wyglądał dramatycznie. Chwilę przed godziną 7 w Podrzeczu samochód wypadł z drogi i uderzył w przepust. Niestety, obrażenia kierowcy są niezwykle poważne. Bardzo szybko został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie.

Wypadek w Podrzeczu

W ostatnich dniach warunki na drogach są bardzo trudne. Padający deszcz nie ułatwia jazdy kierowcom. Niestety, czwartek rozpoczął się fatalnie. Chwilę przed godziną 7 do sądeckich strażaków wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Podrzeczu.

Okazał się fatalny w skutkach. Kiedy służby przybyły na miejsce, auto znajdowało się poza drogą. Było zupełnie zniszczone, a jego części rozrzucone po całej okolicy. W bardzo ciężkim stanie znajdował się również kierowca.

LPR na miejscu

- Kierujący Seatem, z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, przez co wypadł z jezdni, uderzył w przepust i dachował. 47-letni mieszkaniec Sądecczyzny z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie. Na miejscu pracuje zespół wypadkowy, policjanci z ruchu drogowego i biegły – poinformowała nas kom. Justyna Basiaga, Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

W akcji ratunkowej brali udział strażacy z Nowego Sącza i OSP Podrzecze. Droga przez dłuższy czas była nieprzejezdna, obecnie utrudnienia już nie występują. ([email protected], fot.: Podegrodzkie.info - dziękujemy! oraz Rafał Gajewski)

Wypadek w Podrzeczu
Chwilę przed godziną 7 w Podrzeczu samochód wypadł z drogi i uderzył w przepust. Kierowca został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie. (Fot.: Podegrodzkie.info, PSP Nowy Sącz, Rafał Gajewski)


Dziękujemy za przesłanie błędu