Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
28/09/2023 - 11:40

Wypadek w Naszacowicach. Toyota wylądowała na boku [ZDJĘCIA]

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonał się o tym mężczyzna, który doprowadził do wypadku w Naszacowicach. Zjechał samochodem z drogi i wpadł do rowu. Pojazd zatrzymał się na boku. Straty są ogromne.

Do nieszczęścia doszło w środę, po godzinie osiemnastej, w Naszacowicach w gminie Podegrodzie. 75-letni mężczyzna podróżujący samotnie Toyotą, nagle zjechał z drogi i wjechał do rowu. Pojazd zatrzymał się na lewym boku.

Zobacz też Poważny wypadek w Klęczanach. Motocyklista zderzył się z busem

Już po chwili na miejsce dotarli strażacy z Podegrodzia, chwilę później strażacy z Naszacowic, Nowego Sącza, a także pogotowie ratunkowe i policja.


Ratownicy medyczni przebadali poszkodowanego mężczyznę. Mimo wszystko miał on sporo szczęścia, bo wyszedł z tego wypadku bez szwanku i nie potrzebował pomocy medycznej.

Zobacz też Straszne sceny w jednej z nowosądeckich szkół. Uczennica próbowała popełnić samobójstwo 

Przez jakiś czas w Naszacowicach były utrudnienia w ruchu. Gdy policjanci zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy postawili uszkodzony pojazd na koła i usunęli go z drogi. Straty, jakie poniósł właściciel samochodu, sięgają nawet 50 tysięcy złotych. ([email protected] Fot. OSP Naszacowice)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu