Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
16/10/2020 - 12:15

Wypadek w Krynicy. Samochód dachował i wpadł do potoku [ZDJĘCIA]

Samochód wypadł z drogi i dachował. Auto zatrzymało się na dachu w pobliskim potoku. Osoby, które podróżowały pojazdem były uwięzione w samochodzie i nie mogły się samodzielnie wydostać.

To naprawdę szczęście, że nikomu nic poważnego się nie stało. Tak jednym zdaniem można opisać wypadek, który wydarzył się w czwartkowe popołudnie na ulicy Pułaskiego w Krynicy-Zdroju.

Zobacz też Poważny wypadek w Grybowie. Zderzyły się czołowo dwa samochody, są ranni

Była godzina szesnasta, gdy samochód marki Toyota Avensis z nieznanych przyczyn wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w pobliskim potoku. Autem podróżowały dwie dorosłe osoby, które nie mogły się samodzielnie wydostać z pojazdu.

Jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych, świadkowie wyciągnęli z samochodu pasażerkę. Po chwili na miejsce dotarły straże pożarne z Krynicy. Wewnątrz pojazdu wciąż znajdował się kierowca. Z pomocą strażaków mężczyzna wydostał się z samochodu. Zarówno kierowcy, jak i pasażerce nic poważnego się nie stało. Załoga karetki pogotowia ratunkowego udzieliła im pomocy, ale nie było potrzeby, aby jechali do szpitala.

Zobacz też Limanowa: lekarze walczyli o jego życie. Niestety, pieszy zmarł w szpitalu

Uszkodzony samochód znajdował się na dachu w cieku wodnym. Za pomocą wozu strażackiego z dźwigiem hydraulicznym ratownicy wyciągnęli pojazd i postawili go na koła. Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn tego wypadku, samochód został zabrany przez pomoc drogową. Przez ponad dwie i pół godziny na ulicy Pułaskiego w Krynicy były utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)

 

Straszny wypadek w Krynicy. Samochód dachował i wpadł do potoku
Samochód wypadł z drogi i dachował. Auto zatrzymało się na dachu w pobliskim potoku. Osoby, które podróżowały pojazdem były uwięzione w samochodzie i nie mogły samodzielnie się wydostać z niego.


Dziękujemy za przesłanie błędu