Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 czerwca. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
13/12/2018 - 20:55

Wypadek w Korzennej. Mężczyzna został zabrany do szpitala

Zderzyły się dwa samochody, którymi podróżowali sami kierowcy. Niestety nie obyło się bez rannych. Mężczyzna, który kierował jednym z pojazdów został zabrany do szpitala.

Dzisiaj około godziny 18.34 w Korzennej zderzyły się dwa samochody - Volkswagen i Audi. Do kraksy doszło tuż obok komisariatu policji i ośrodka zdrowia, w którym mieści się jednostka straży pożarnej. Już po chwili na miejsce przyjechała karetka pogotowia, trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Zobacz też Było bardzo ślisko. Samochód dachował i wpadł do rowu

Samochody znajdowały się na poboczu. Okazało się, że autami podróżowali sami kierujący. Niestety 19-letni kierowca Audi skarżył się na ból. Załoga pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej i zabrała do szpitala w Nowym Sączu na badania. Drugiemu kierowcy na szczęście nic się nie stało. Nie skarżył się na żadne dolegliwości.

Samochody służb ratunkowych zablokowały jeden pas jezdni. Przez około 30 minut odbywał się ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy. W tym czasie funkcjonariusze ustalali, jak doszło do tego wypadku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu. 


RG [email protected] Fot. OSP Korzenna Centrum

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach