Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
30/09/2022 - 22:05

Wypadek w Bukowcu. Zderzyły się czołowo dwa samochody

Na drodze powiatowej w Bukowcu zderzyły się czołowo dwa samochody. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Dochodziła godzina szesnasta, jak w gminie Korzenna doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze powiatowej w Bukowcu, tuż obok sklepu, zderzyły się czołowo dwa samochody - Opel i Kia.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że kobieta zasłabła za kierownicą w trakcie jazdy. Dopiero po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów - powiedział nam jeden ze strażaków. 

Zobacz też Wypadek w Starym Sączu. Czołowo zderzyły się dwa samochody, są ranni [FILM]

Rozbite samochody znajdowały się na drodze i utrudniały przejazd. Autami w sumie podróżowały trzy osoby. W jednym pojeździe jechała sama kierująca, a w drugim kobieta wraz z mężem

- Kobieta, która jechała samochodem Kia była w wielkim szoku. Kierująca Oplem pomogła jej wydostać się z pojazdu - powiedział nam świadek zdarzenia. Jedna z osób skarżyła się na ból i została przebadana przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. 

Zobacz też Nieszczęście na Alejach Batorego w Nowym Sączu. Samochód uderzył w 54-latkę 


Przez jakiś czas na drodze powiatowej w Bukowcu były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego zdarzenia. (RG, Fot. OSP Lipnica Wielka)Dziękujemy za przesłanie błędu