Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
18/01/2021 - 15:20

Wypadek podczas odśnieżania dróg. Pług przewrócił się na bok

Tegoroczna zima dała się we znaki nie tylko kierowcom, ale także drogowcom, którzy są odpowiedzialni za odśnieżanie dróg. W niektórych miejscach śniegu jest tak dużo, że nawet nie wiadomo, którędy biegnie droga.

Drogowcy dwoją się i troją, aby drogi były przejezdne. Niestety walka z żywiołem nie należy do najłatwiejszych. Czasem nawet kierowcy pługów mają problem z przejazdem, szczególnie w miejscach, w których jest tak dużo śniegu, że nie wiadomo, którędy biegnie droga.

Zobacz też Rozbił dwa samochody na ulicy Tarnowskiej. Ocalał, od mandatu nie uciekł

W niedzielę w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego wypadku na pograniczu gminy Korzenna i Chełmiec. Pług odśnieżający drogę w Klimkówce w kierunku Słowikowej, przewrócił się na bok.

- Śniegu było tak dużo, że nie było widać drogi. Prawdopodobnie kierowca zjechał z jezdni do rowu i w ten sposób przewrócił samochód na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało – napisał do naszej redakcji Czytelnik.

Z jego relacji wynika, że po jakimś czasie na miejscu zjawiły się dwa inne pługi, które postawiły pojazd na koła. ([email protected] Fot. Czytelnik)

Dziękujemy za przesłanie błędu