Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
29/07/2023 - 16:25

Wypadek po wypadku, poszkodowanych nie brakuje. To były prawdziwe chwile grozy

Zarówno w piątek, jak i w sobotę zrobiło się w Łabowej niezwykle niebezpiecznie. Wypadki, do których tutaj doszło były na tyle poważne, że niezbędne okazało się przewiezienie poszkodowanych do szpitala.

Wypadek w Korzennej i Łabowej

W piątek na drogach Sądecczyzny wypadków nie brakowało. Jak już informowaliśmy, w Korzennej samochód wypadł z drogi. Na szczęście, choć zniszczenia w samochodzie były bardzo duże, nikt nie ucierpiał.

Dużo groźniej wyglądała kraksa w Łabowej. Tam motocyklista zderzył się z samochodem. Niestety, jego obrażenia były na tyle poważne, że musiał zostać zabrany do szpitala. Także w sobotę nie obyło się w tej miejscowości bez poważnych zdarzeń.

Sobotni wypadek w Łabowej

Chwilę po godzinie 10:30 sądeccy strażacy otrzymali informacje o zderzeniu trzech pojazdów. Natychmiast udali się więc na miejsce. Wszystko działo się na drodze krajowej nr 75.

Także w tym przypadku samochody mocno ucierpiały. Niestety, nie obyło się również bez rannych. Obrażenia jednej z osób były na tyle poważne, że ratownicy medyczni musieli ją zabrać do szpitala.
Na miejscu obecni byli również druhowie z OSP Łabowa oraz wyjaśniająca przyczyny wypadku policja. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)


Dziękujemy za przesłanie błędu