Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
14/06/2021 - 00:30

Wypadek na Zawodziu w Gorlicach. Pięć osób trafiło do szpitala

Na skrzyżowaniu ul. Kościuszki (DK nr 28), Legionów, Parkowej i Sienkiewicza w Gorlicach (Zawodzie) zderzyły się dwa samochody osobowe. Pięć osób trafiło do szpitala na badania. Wśród nich były dzieci.

Do wypadku doszło późnym popołudniem. Po godzinie 18.20 służby ratownicze zostały zaalarmowane o wypadku na newralgicznym skrzyżowaniu na Zawodziu w Gorlicach. Jest to miejsce, gdzie bardzo często dochodzi do wypadków albo kolizji.

Już po kilku minutach na miejsce zdarzenia na sygnale przyjechali strażacy, dwie karetki pogotowia i policja. Okazało się, że na Zawodziu zderzyły się dwa samochody osobowe. W obu pojazdach podróżowało łącznie sześć osób.

Pięć z nich, w tym dwoje dzieci zostało zabranych na badania do gorlickiego szpitala. Jak dowiedział się Sądeczanin, na szczęście żadna z tych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Podczas prowadzonych działań ratowniczych ruch na tym skrzyżowaniu był utrudniony. Na miejscu pracowała policyjna grupa wypadkowa, która ustalała, jak doszło do tego groźnie wyglądającego wypadku.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. arch. Sądeczanin - zdjęcie ilustracyjne.Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021