Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
23/05/2023 - 14:50

Wypadek na ruchliwej drodze w Nowym Sączu. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Bardzo pechowo przebiegało wtorkowe popołudnie w Nowym Sączu. Na ul. Witosa zderzyły się aż trzy samochody. Jedna osoba musiała zostać zabrana do szpitala. Przy skrzyżowaniu z ul. Barską tworzyły się duże korki.

Wypadek w Nowym Sączu

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do wypadku motocyklisty w Słopnicach. Niestety, musiał zostać zabrany do szpitala. We wtorek również na drogach regionu nie brakowało niebezpiecznych zdarzeń. Do kraksy doszło chociażby w Gorlicach.

Bardzo groźnie było jednak także w Nowym Sączu. Przed godziną 14 służby otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów (dwóch osobowych i jednego ciężarowego). Bardzo szybko udały się na miejsce. Wszystko działo się na ul. Witosa, nieopodal skrzyżowania z Barską.

Korki na ul. Witosa w Nowym Sączu

To bardzo ruchliwa droga, zwłaszcza w godzinach szczytu. Nie może zatem dziwić, że tworzyły się bardzo duże korki. Na czas przeprowadzania akcji ratunkowej ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy musieli tutaj zachować szczególną ostrożność.

Pierwsze informacje mówiły, że samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Niestety, nie brakuje również poszkodowanych. Obrażenia jednej z nich były na tyle poważne, że musiała zostać zabrana do szpitala.

Na miejscu pracowała straż pożarna oraz wyjaśniająca przyczyny wypadku policji. Obecna była oczywiście również karetka pogotowia. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Wypadek w Nowym Sączu
Bardzo pechowo przebiega wtorkowe popołudnie w Nowym Sączu. Na ul. Witosa zderzyły się aż trzy samochody. Jedna osoba musiała zostać zabrana do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu