Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
17/05/2017 - 12:05

Wypadek na Krakowskiej: motocyklista w szpitalu. Śledztwo trwa

Trwa śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło 15 maja około godziny 18-ej na ulicy Krakowskiej w Nowym Sączu. Zderzył się samochód z motorem. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że samochód marki seat, włączając się do ruchu i podejmując manewr zawracania zderzył się z motocyklem marki honda, który wykonywał manewr omijania autobusu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi - relacjonuje wypadek asp. szt. Barbara Leśniak z KMP w Nowym Sączu.

Zobacz też: Ciągle gryzie mnie sumienie: ukarano niewinnego człowieka! Będzie rewizja postępowania?

Motocyklista został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

- Wszystkie wykonane przez policjantów czynności oraz prowadzone postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku - zaznacza policjantka.

Zobacz też: Już o 9 rano miał dwa promile i jechał po pijaku. Więzienie mu niestraszne?

Działania strażaków  polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy  zespołowi Pogotowia Ratunkowego w przemieszczeniu leżącego na jezdni poszkodowanego motocyklisty na deskę. Dokonano  rozłączenia w jednośladzie instalacji elektrycznej oraz wykonano  sorpcję wyciekłych płynów eksploatacyjnych - relacjonują zdarzenie strażacy.

Ruch drogowy odbywał się wahadłowo. Pojazdy trzeba było usunąć z drogi, podobnie jak ich części.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w NS

Wypadek: motocyklista w szpitalu
Fot.: KM PSP w NS


Dziękujemy za przesłanie błędu