Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lipca. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
16/08/2019 - 12:00

Wypadek na Alejach Piłsudskiego. Auto uderzyło w słup, kierowca nieprzytomny

Zjechał samochodem z drogi i uderzył w metalowy słup. Nieprzytomny kierowca został zabrany do szpitala. Policjanci ustalają, jak doszło do nieszczęśliwego wypadku na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu.

Początek długiego weekendu sierpniowego na Sądecczyźnie nie należał do najbezpieczniejszych. Wczoraj (15 sierpnia) około godziny 10.30 na Alejach Piłsudskiego doszło do poważnego wypadku. Samochód marki Dacia na jasielskich tablicach rejestracyjnych z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w metalowy słup.

Zobacz też Stary Sącz: samochód zderzył się z autobusem MPK. Są ranni

Już po kilku minutach na Alejach Piłsudskiego w miejscu, w którym doszło do wypadku zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechała karetka pogotowia, wozy strażackie i policja.

Jak się okazało, Dacią podróżował około 30-letni mężczyzna. Był nieprzytomny. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej i zabrała do szpitala w Nowym Sączu.

Przednia część pojazdu została dość poważnie uszkodzona. Auto znajdowało się poza drogą i nie utrudniało ruchu. Strażacy zabezpieczyli teren i odłączyli zasilanie w samochodzie. Na miejscu pozostali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego zdarzenia. Straty wynikające z uszkodzonego auta i słupa sięgają nawet 15 tys. zł.

RG [email protected]Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)