Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
15/09/2020 - 10:35

Wsiadła do samochodu i odjechała. Ślad po niej zaginął

Małopolscy policjanci poszukują zaginionej Zofii N., która 13 września wsiadła do samochodu i odjechała w nieznanym kierunku. Od tamtej pory ślad po niej zaginął.

Zofia N. jest mieszkanką Giebułtowa – małej wioski położonej koło Krakowa. 39-latka ostatni raz była widziana w niedzielę 13 września. W tym dniu między godziną 12 a 18 wyszła z domu, wsiadła do czarnego Volkswagena Golfa o numerach rejestracyjnych KR 900UR i odjechała w nieznanym kierunku. Niestety do tej pory nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi. Zmartwiona rodzina nie ma pojęcia, co się z nią teraz dzieje i gdzie może przebywać. O zaginięciu 39-latki została poinformowana policja, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania.

Funkcjonariusze na swojej stronie internetowej opublikowali rysopis oraz wizerunek zaginionej kobiety. Zofia N. ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy i proste do ramion blond włosy.

Jeśli widziałeś zaginioną 39-latkę z Giebułtowa albo posiadasz informacje, które mogą pomóc policjantom odnaleźć ją, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 47 832 11 50 lub 112. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)