Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
07/09/2023 - 08:00

Wrócił ze spaceru i wtedy stało się najgorsze. Rozpoczęła się dramatyczna walka o życie

Po powrocie ze spaceru nagle źle się poczuł. Zabolało go w klatce piersiowej, a chwilę później jego serce przestało bić. Na ratunek mężczyźnie pośpieszyli strażacy i załoga pogotowia ratunkowego.

W jednym z domów znajdujących się przy ulicy Leszczynowej w Grybowie, we wtorkowe popołudnie rozegrały się dramatyczne sceny. Starszy, około 70-letni mężczyzna, po powrocie ze spaceru nagle źle się poczuł. Zabolało go w klatce piersiowej, a chwilę później jego serce przestało bić.

Zobacz też Wstrząsające! 13-latka chciała targnąć się na życie. To był wyścig z czasem 

Jego bliscy natychmiast chwycili za telefon i wezwali pomoc. Na miejscu jako pierwsza zjawiła się pielęgniarka, która znajdowała się w pobliżu. To ona rozpoczęła reanimację, która okazała się bardzo skuteczna. Po około trzech minutach pacjent odzyskał przytomność.

Po chwili na miejsce dotarli strażacy z Grybowa-Białej, którzy udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy i towarzyszyli mu aż do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.

Zobacz też Niewyobrażalna tragedia! Nie żyje 23-letni mężczyzna, miał związane ręce i nogi 

Gdy medycy dotarli na miejsce, strażacy pomogli ratownikom medycznym przenieść pacjenta do karetki, która następnie odjechała z nim do szpitala w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu