Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
22/07/2013 - 18:31

Wrak spalonego samochodu odnaleziono pod lasem. Auto zostało skradzione

Wczoraj (21 lica) w Krynicy-Zdroju znaleziono spalony wrak samochodu marki Daewoo. Wszystko wskazuje na to, że auto zostało skradzione.
W niedzielę funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju zostali powiadomieni, że w pobliżu lasu, przy jednej z krynickich ulic znajduje się wrak samochodu, z którego wydobywa się dym.
- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wezwali straż pożarną. Ratownicy ugasili ogień – poinformowała nasz portal st. sierż. Iwona Grzebyk – Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - W tym czasie policjanci ustalili właściciela pojazdu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód został skradziony z parkingu, a sprawcy przejechali nim w stronę lasu, gdzie go pozostawili.
Samochód marki daewoo spłonął. Przyczyna pożaru pojazdu nie jest jeszcze ustalona.
- Funkcjonariusze prowadzą również czynności mające na celu ustalenie sprawców zdarzenia – dodaje rzeczniczka sądeckiej policji.
Kryniccy policjanci zwracają się z prośbą do ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osób posiadających jakąkolwiek wiedzę z nim związaną o kontakt pod numerem telefonu (018) 471 53 27 lub pod numerem alarmowym 997.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020