Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
04/04/2023 - 13:20

Włamanie, kradzież, narkotyki… Sprawa ma charakter rozwojowy

Młodzi mężczyźni trafili w ręce policjantów. Sporo mieli na sumieniu – włamanie, kradzież, posiadanie nielegalnych środków odurzających… Sprawa ma charakter wielowątkowy i rozwojowy. Niewykluczone, że w najbliższym czasie kolejne osoby zostaną zatrzymane przez stróżów prawa.

Limanowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, których podejrzewali o popełnienie przestępstwa. Najmłodszy z nich miał 31 lat, a najstarszy 37. Cała czwórka została zatrzymana kilka dni temu na terenie miejscowości Młynne. Funkcjonariusze podejrzewali ich o włamanie do placówki handlowej i kradzież.

- Podczas wykonywanych czynności, policjanci znaleźli również środki odurzające o łącznej wadze ponad 350 g w postaci mefedronu, amfetaminy oraz innych substancji psychoaktywnych. Ponadto jeden z zatrzymanych 35-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego prowadził pojazd prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających oraz posiadając cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami – informuje st. asp. Jolanta Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Zobacz też Adrian miał zaledwie 22 lata, a przed sobą całe życie. Zmarł w tak młodym wieku, tuż przed świętami 

Na podstawie zgromadzonych dowodów, prokuratura postawiła dwóm 35-latkom zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadania środków psychotropowych. Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

37 i 31-latek zostali zwolnieni. Sprawa jednak ma charakter rozwojowy. Niewykluczone, że w najbliższym czasie kolejne osoby zostaną zatrzymane przez stróżów prawa. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu