Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
09/01/2018 - 20:50

Wieczorna kraksa na ul. I Brygady. Zderzyły się dwie osobówki

Dwa samochody zderzyły się na ulicy I Brygady w Nowym Sączu. Autami podróżowały trzy osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kilka minut po godzinie 16 w Nowym Sączu na ulicy I Brygady zderzyły się dwa samochody osobowe – renault i fiat. Na pomoc poszkodowanym pośpieszyło pogotowie ratunkowe, policja i aż trzy zastępy strażaków z sądeckiej jednostki.

- Otrzymaliśmy informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że jedna osoba jest zakleszczona w samochodzie – wyjaśnia oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Gdy ratownicy dotarli już na miejsce okazało się, że sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, jak to było opisane w otrzymanym wezwaniu, a wszystkie osoby, które brały udział w kolizji wyszły z samochodów o własnych siłach.

Zobacz także: Kraksa w Świniarsku. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Samochodem marki renault jechał mężczyzna wraz z 17-letnią córką, a fiatem brava sam kierujący. Ratownicy udzielali pomocy dziewczynie, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Policjanci ukarali sprawcę kolizji mandatem.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu