Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
14/09/2019 - 17:15

Wciąż nie wiadomo kim jest ten mężczyzna. Szedł samotnie drogą...

Choć minęło już kilka tygodni, wciąż nie udało się zidentyfikować starszego mężczyzny, który szedł samotnie drogą krajową przez Zamieście i dziwnie się zachowywał. Limanowscy policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny.

Limanowskiej policji wciąż nie udało się zidentyfikował mężczyzny, który 21 sierpnia po godzinie 8 spacerował samotnie drogą krajową numer 28 w miejscowości Zamieście. Zwrócił on uwagę przejeżdżającego tamtędy kierowcy, który postanowił poinformować policję.

Zobacz też Tajemnicza historia: szedł drogą przez Zamieście. Nie ma pojęcia kim jest

Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Nie było możliwości nawiązać z nim jakiegokolwiek kontaktu. Mówił nieskładnie i nielogicznie w różnych językach m.in. włoskim, angielskim oraz hiszpańskim. Zachodziło podejrzenie, że może cierpieć na chorobę psychiczną, dlatego został zabrany do szpitala w Krakowie.

Do tej pory z limanowską policją skontaktowało się wiele osób. Niestety wciąż nie wiadomo, kim jest mężczyzna i jakiej jest narodowości. Funkcjonariusze nie wykluczają, że może to być obcokrajowiec.

Limanowscy policjanci apelują, aby osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny, skontaktowały się z policją pod numerem telefonu: 18-3379-401 lub 112.

RG [email protected], Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu