Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
20/06/2023 - 12:40

Wbiegła mu niespodziewanie na drogę. Nie zdążył zahamować, doszło do nieszczęścia

Sarna wbiegła mu niespodziewanie na drogę. Nie zdążył zahamować i doszło do nieszczęścia. Samochód uderzył na moście w bariery drogowe. Pojazd został dość poważnie uszkodzony.

Dzikie zwierzęta wbiegające na drogę wprost pod koła nadjeżdżających samochodów, to prawdziwa zmora kierowców, którzy niejednokrotnie nie są w stanie wyhamować i uniknąć zderzenia, nawet jeśli jadą zgodnie z przepisami. Doświadczył tego na własnej skórze kierowca Volkswagena, któremu minionej nocy w Laskowej na drogę wbiegła sarna. Mężczyzna próbował uniknąć zderzenia, ale wtedy stracił kontrolę nad samochodem. Jego auto uderzyło w bariery drogowe. 

Zobacz też Długo go reanimowali... Dramatyczne sceny na ścieżce rowerowej w Nowym Sączu 

Mężczyzna - mimo wszystko - miał sporo szczęścia, bo nic poważnego mu się nie stało. Nie potrzebował pomocy medycznej, ale samochód którym się poruszał, został dość poważnie uszkodzony. 


Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia w ruchu. Policjanci przebadali kierowcę alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy, dlatego odstąpili od nałożenia jakiejkolwiek kary na poszkodowanego mężczyznę. ([email protected] Fot. Małopolska Alarmowo / Pomoc Drogowa 24H K3Cshop)Dziękujemy za przesłanie błędu