Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
07/09/2014 - 08:17

W sobotę pijani kierowcy na drogach i nietrzeźwa młodzież

Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców w Muszynie i Nowym Sączu i odebrała im prawa jazdy. Mundurowi interweniowali też na osiedlu Barskie w Nowym Sączu.
Jak poinformował nasz portal oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu wczoraj wieczorem (6 września) na ulicy Legionów w Nowym Sączu został zatrzymany do kontroli 19.letni kierowca samochodu marki Peugeot, mieszkaniec gminy Kamionka Wielka. W wyniku kontroli policjanci stwierdzili w wydychanym powietrzu 0,5 promila alkoholu. Kierującemu samochodem zatrzymano prawo jazdy.

Dzisiaj rano o godzinie 6.05 z kolei funkcjonariusze policji zatrzymali 50.letniego kierującego z Warszawy autem marki Multivan. W wyniku kontroli funkcjonariusze policji stwierdzili u niego 0,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Wczoraj (6 września), około godziny 19 wieczorem policjanci interweniowali też na osiedlu Barskim w Nowym Sączu. Interwencję na komendę zgłosili mieszkańcy blokowiska. 10.osobowa grupa młodzieży piła alkohol w miejscu publicznym i zachowywała się niestosownie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia mundurowi ukarali mandatem jedną młodą osobę, reszta rozpierzchła się po osiedlu.

(Rob)
Fot. arch.
 


Dziękujemy za przesłanie błędu