Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
29/03/2019 - 16:00

W Przyszowej znaleźli zwłoki mężczyzny. Na ratunek było już za późno

Nie żyje 51-letni mężczyzna. Jego zwłoki zostały znalezione w Przyszowej. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł przyczynić się do jego śmierci.

W czwartkowy wieczór (28 marca) służby ratunkowe zostały wezwane do Przyszowej, gdzie znaleziono ciało mężczyzny. Niestety na ratunek było za późno. 51-latek już nie żył. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywała grupa dochodzeniowo śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny. Śledczy decyzją prokuratora zabezpieczyli ciało. W najbliższych dniach zostanie poddane sekcji, która da odpowiedź na pytanie, jak zginął 51-latek.

Zobacz też Tragiczne odkrycie o poranku w Mszanie Dolnej. Policjanci znaleźli zwłoki

To już kolejne zwłoki znalezione w powiecie limanowskim w ostatnich dniach. Przypomnijmy. Do podobnego zdarzenia doszło w  środę 27 marca w Mszanie Dolnej przy ulicy Spadochroniarzy, gdzie  znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Niestety 86-latek już nie żył. Z kolei we wtorek (26 marca) w garażu przy ulicy Reymonta w Limanowej mieszkańcy znaleźli ciało 25-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie targnął się na własne życie.

Zobacz też Znaleźli w garażu zwłoki 25-latka. Prawdopodobnie targnął się na własne życie

W tym samym dniu tuż przed godziną 14 pod numer alarmowy zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która chciała odwiedzić samotnie mieszkającą mieszkankę Skrzydlnej. Mimo pukania w drzwi, 68-latka nie otwierała i nie odpowiadała na jej wołanie. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe. Strażacy wyważyli drzwi i weszli do budynku. Wewnątrz znaleźli ciało 68-letniej właścicielki. Niestety kobieta już nie żyła. Śledczy ustalili, że śmierć prawdopodobnie nastąpiła z przyczyn zdrowotnych.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna arch. Sadeczanin.info / OSP SkrzydlnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)