Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
27/04/2019 - 19:10

Uważajcie! Na drogach cały dzień „latają” samochody. Na krajówce też

Zaczęło się w nocy w okolicy ulic Klasztornej i Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Potem licho przeleciało przez Frycową, ulicę Witosa w Nowym Sączu by wylądować w Łososinie Dolnej na DK 75. Aż cztery pojazdy wyleciały z drogi przez to, że kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na jezdni.

O pierwszej kolizji pisaliśmy już w publikacji Nowy Sącz: przeszarżował, wypadł z jezdni i uszkodził dwa auta

Kolejna, już przed godziną 15 miała miejsce w miejscowości Frycowa w gminie Nawojowa. Kobieta prowadząca alfa romeo wyprzedzając inny pojazd straciła panowanie nad swoim autem, które w konsekwencji wpadło do rowu. Kobieta była trzeźwa a policja zakończyła postępowanie mandatem.

Dosłownie kilkadziesiąt minut później przy ul. Witosa w Nowym Sączu samochód jadący zbyt szybko po mokrej nawierzchni wypadł z drogi zatrzymał się na barierach energochłonnych. Finał? Tak sam jak wyżej – mandat.

Niemal w tym samym czasie i w podobnych okolicznościach poza drogą DK 75 w Łososinie Dolnej wylądowała kolejna osobówka. W tym wypadku policjanci – przynajmniej na razie – jeszcze nie zdradzają szczegółów ale zastrzegają, że całe zajście też zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)