Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
05/03/2021 - 10:55

Uwaga, znów bardzo ślisko. Na drogach nietrudno o nieszczęście

Zima nie odpuszcza. Od rana pada śnieg i na drogach regionu jest bardzo ślisko. Przy tak fatalnych warunkach nietrudno o nieszczęście. Przekonała się o tym kobieta, która dzisiaj rano po godzinie ósmej spowodowała wypadek na pograniczu Klimkówki i Uścia Gorlickiego.

Jej samochód na śliskiej drodze wpadł w poślizg. Kierująca straciła nad nim kontrolę. Auto zatrzymało się w przydrożnym rowie. Kobieta, która sama podróżowała pojazdem, wyszła z samochodu o własnych siłach i nie skarżyła się na żadne dolegliwości.

Czytaj też Zima nie odpuszcza. W Polanach ciężarówka wylądowała w rowie [ZDJĘCIA]

Po chwili na sygnale przyjechali strażacy z Ropy, policja i pogotowie ratunkowe. Przez jakiś czas na drodze były utrudnienia w ruchu.

Czytaj też Wypadek w Mszanie Dolnej. Zderzyły się aż trzy samochody, są ranni

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie, ale nie została zabrana do szpitala. Policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku. Uszkodzony samochód został zabrany z drogi i nie ma tam już żadnych utrudnień.

- Prosimy o ostrożną jazdę. Na drodze wzdłuż jeziora jest naprawdę ślisko – apelują strażacy z Ropy. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Ropa)Dziękujemy za przesłanie błędu