Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/02/2023 - 07:40

UWAGA! Zaginęła 14-letnia Patrycja. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc

Zaginęła 14-letnia Patrycja z powiatu limanowskiego. Zaniepokojeni rodzice nie mają pojęcia, gdzie teraz przebywa ich córka i co się z nią dzieje. Bardzo się o nią martwią i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Gdzie jest zaginiona Patrycja ? Niestety, jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. 14-latka z powiatu limanowskiego ostatni raz była widziana 13 lutego. W tym dniu, po godzinie siódmej wyszła ze swojego domu w Przenoszy i zniknęła bez śladu. Od jej zaginięcia minęło już pięć dni, a ona wciąż nie wróciła do domu i nie skontaktowała się ze swoją rodziną. Zmartwieni rodzice poprosili policję o pomoc w poszukiwaniach. 

14-letnia Patrycja ma 167 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne proste włosy i niebieskie oczy. Na nadgarstkach ma bliznę. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną długą kurtkę, czarne spodnie, czarne buty na koturnie i czarną czapkę z daszkiem. Zabrała ze sobą czarny plecak.

Zobacz tez Pilne! Zaginął 92-letni Mieczysław Segin. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Jeśli widziałeś zaginioną 14-latkę albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47-83-45-400.

W przeszłości doszło już do podobnej sytuacji. 30-listopada 2022 r. 14-letnia Patrycja wyszła z domu do szkoły i zniknęła bez śladu. Na szczęście policjantom szybko udało się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Jak się okazało, przebywała u znajomych w Gliwicach.

AKTUALIZACJA: Zaginiona Patrycja została odnaleziona cała i zdrowa na terenie województwa śląskiego. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Szczęśliwy finał poszukiwań. Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę

([email protected] Fot. KPP Limanowa)  Dziękujemy za przesłanie błędu