Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
22/09/2020 - 16:20

Usłyszał, że ma koronawirusa. Zdemolował pokój i chciał wyskoczyć przez okno

Jeden z pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nawojowskiej zdemolował swój pokój i chciał wyskoczyć przez okno. Na szczęście personelowi udało się go powstrzymać. Jak się okazało, mężczyzna jakiś czas temu wrócił ze szpitala z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa.

W Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nawojowskiej omal nie doszło do tragedii. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna, który niedawno wrócił ze szpitala z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa, zdemolował swój pokój i chciał wyskoczyć przez okno. Na szczęście personelowi udało się go powstrzymać i zapobiec tragedii. Nie wiadomo co wpłynęło na tak agresywne zachowanie mężczyzny, być może wiadomość o zakażeniu koronawirusem.

Zobacz też Po pożarze Media Expert: co z pracownikami, czy market zostanie odbudowany?

Pracownicy Domu Pomocy Społecznej obawiając się o jego życie, zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. Bardzo szybko na miejsce dotarły służby ratunkowe, ale w międzyczasie personel podał mężczyźnie leki uspokajające i sytuacja została opanowana. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)