Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
08/04/2021 - 12:15

Urządził piekło własnej matce. 31-latek trafił tam, gdzie jego miejsce

Urządził piekło własnej matce. Znęcał się nad nią, poniżał, wyzywał i bił. Na szczęście jej gehenna, która trwała kilka miesięcy, właśnie się zakończyła. Zwyrodniały syn trafił tam, gdzie jego miejsce. Za kratami może spędzić nawet pięć lat.

Mieszkaniec gminy Kamionka Wielka od lutego znęcał się nad własną matką. Poniżał ją, wyzywał i bił. Jej gehenna zakończyła się dopiero 3 kwietnia, kiedy o sprawie zostali poinformowani policjanci. Funkcjonariusze z Nawojowej natychmiast udali się pod wskazany adres i zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Następnego dnia usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną.

- Na wniosek policjantów i prokuratury, a decyzją sądu, 31-latek trafił do aresztu na dwa miesiące. Tam poczeka na wyrok w swojej sprawie – informuje podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Zobacz też Prowadził nielegalny biznes. Grozi mu grzywna, a nawet więzienie

Za popełnione przestępstwo może trafić za kraty nawet na pięć lat, ale o tym już zdecyduje sąd.

- Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym policji. W trosce o zdrowie i życie twoje i twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny – apeluje policjantka. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Policja Śląska)Dziękujemy za przesłanie błędu