Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
26/02/2019 - 19:25

Uratowali 33-letniego mężczyznę. Niestety znaleźli zwłoki 25-latki

Na szczęście udało się uratować 33-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Niestety 25-letnia kobieta nie miała tyle szczęścia. Służby ratunkowe znalazły jej zwłoki w Laskowej.

W piątek 22 lutego limanowskie służby ratunkowe zostały postawione na równe nogi. Około godziny 5 zostały wezwane do miejscowości Półrzeczki w gminie Dobra. Jak się okazało, 33-letni mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Na szczęście udało się go uratować. Śledczy wstępnie wykluczyli, aby do tego zdarzenia ktoś mógł się przyczynić.

- 33-latek został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Limanowej – informuje Jolanta Mól z limanowskiej policji. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Tymbarku.

Zobacz też Tragedia w gminie Grybów. Nie żyje 10-letnia Karolina [WIDEO]

Następnego dnia w sobotę 23 lutego w godzinach porannych limanowskie służby ratunkowe zostały wezwane tym razem do Laskowej, gdzie znaleziono zwłoki 25-letniej kobiety. Policjanci wstępnie wykluczyli taką możliwość, aby ktoś przyczynił się do jej śmierci. Na tę chwilę nie wiadomo, jak zginęła 25-latka. Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok.

RG [email protected] Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)