Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
13/07/2018 - 17:50

Uprawiali konopie nad Dunajcem. Zostali przyłapani na gorącym uczynku

Młodzi mężczyźni uprawiali konopie indyjskie nad Dunajcem. Chcieli podlać swoje krzewy wodą, ale w pracy przeszkodzili im policjanci. „Plantatorzy” usłyszeli już zarzuty. Najbliższe trzy lata mogą spędzić w więzieniu.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak sądeccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uprawiał osiem krzewów marihuany, a już funkcjonariusze mogą pochwalić się kolejnym sukcesem.

Zobacz tez Ćpali nad Dunajcem. Wpadli na gorącym uczynku

We wtorek 10 lipca śledczy ustalili, że w Świniarsku nad Dunajcem znajduje się uprawa konopi indyjskich. Policjanci pojechali na miejsce i obserwowali teren. Po chwili pojawiło się tam dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Plantatorzy podlewali krzewy wodą. Mieli jednak pecha, bo w pracy przeszkodzili im policjanci.

- Na ich widok mężczyźni zaczęli uciekać, jednak szybko zostali zatrzymani – wyjaśnia Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty uprawiania konopi. Obaj przyznali się do winy. Za popełnienie tego przestępstwa mogą spędzić najbliższe trzy lata za kratami.

[email protected], fot. KMP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik