Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
07/12/2017 - 10:15

Ul. Batalionów Chłopskich: Przejechał na czerwonym świetle i roztrzaskał aż trzy auta

Spieszyło mu się? Kierowca peugeota na długo zapamięta ten dzień. Mężczyzna przejechał na czerwonym świetle i zderzył się z dwoma autami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W środę (6 grudnia) około godziny 13.30 na ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu zderzyły się trzy samochody. Pojazdami podróżowali sami kierujący i na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy opuścili auta o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem ratowników.

Zobacz także: To była krótka podróż. Subaru zderzyło się z toyotą w Kamionce Wielkiej

Samochody zajmowały jeden pas jezdni, dlatego ruch na czas działań ratowniczych był utrudniony. Jak doszło do tej kraksy, w której aż trzy auta zostały uszkodzone? Oto zapytaliśmy policjantów z sądeckiej komendy.

- Kierowca peugeota jechał ul. Sucharskiego w kierunku Barskiej. Mężczyzna nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z nissanem, który następnie został odrzucony na lewą część jezdni i uderzył w volkswagena passata.

Zobacz także: Dwie ciężarówki roztrzaskały się na rondzie. Towar rozsypał się po drodze

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przebadali kierowców alkomatem, ale okazało się, że wszyscy byli trzeźwi. Funkcjonariusze ukarali sprawcę kolizji mandatem karnym.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu